Практичні поради по догляду за тротуарною плиткою та виробами з бетону

Тротуарна плитка – це один з найпопулярніших на сьогоднішній день матеріалів, який використовують у ландшафтному дизайні. Вона не вимагає спеціального догляду. Достатньо регулярно підмітати ділянку волосяними або полімерними щітками,підтримувати чистоту та дозаповнювати шви піском у разі потреби. Допускається змивання особливо забруднених поверхонь звичайною водою.

Відкладення висолів: так звані висоли в дійсності є вапняним осадком, що може з’являтись на поверхні свіжої тротуарної плитки під впливом природних змін. Оскільки їх появу усунути технічно не можливо, то рекламаціям такі вироби не підлягають.

Термін використання такої бруківки в жодному разі не зменшується, а світлі вапняні осади під впливом погодних умов та стирання зникають самі по собі.

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

  • застосовувати агресивні речовини в процесі експлуатації (сіль, хімічні сполуки, тощо);
  • використовувати механічний інструмент (лом, кірка та інші) для прибирання снігового та льодяного покрову з поверхні бетонних виробів;
  • допускати накопичення надлишкової вологи на поверхні покриття (з метою запобігання процесу деформації готового покриття з бетонних виробів в період низьких температур, тощо);
  • допускати попадання на верхній шар бетонних виробів різноманітних речовин та сполук, що викликають пошкодження поверхні або зміну кольору бетону (кислота, луг, масло, клейові суміші, бетони та розчини на мінеральній основі, тощо).